Bazylika pw. NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej

MSZE ŚW. W NIEDZIELE
7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00 (oprócz VII i VIII), 18.00, 20.00 (od V do X włącznie) więcej...
MSZE ŚW. W DNI POWSZEDNIE
7.00, 7.30 (oprócz VII i VIII) , 18.00 więcej...
SPOWIEDŹ
pn. - so.: 15 min przed Mszą św.
nd.: podczas Mszy św. więcej...

Ogłoszenia parafialne

 

Ogłoszenia Duszpasterskie  XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

 

Wtorek o godz. 19.00 w sali św. Franciszka spotkanie  Kręgu Biblijnego

 

Środa godz. 16.30 w sali św. Franciszka spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

 

 

 w każdą środę  Nowenna do M B Anielskiej  po Mszy Świętej o godz. 18.00. Prośby i podziękowania spisane na kartkach składamy do puszki przy głównym wejściu lub w zakrystii. 

 

 

 

 

Czwartek  św. Wincentego a Paulo

 

 

Piątek św. Wacława  męczennika

 

   W dni powszednie każdego dnia o godz. 15.00 wspólnie jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego zapraszamy do wspólnej     modlitwy.  

W każdy  pierwszy piątek  miesiąca dzień wynagrodzenia N Sercu Pana Jezusa za popełnione grzechy po koronce Msza św. W bazylice okazja do spowiedzi rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 15:00 i od godz. 17:00 Zapraszamy wszystkich członków H S Najświętszego Serca Pana Jezusa i czcicieli  Serca Bożego do udziału w nabożeństwie i w Mszy świętej.

 

 

 

 

Sobota  Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

  

 

 

30 września po Mszy świętej o godz. 16.00 odbędzie się koncert charytatywny Łukasz Baruch i Łukasz Kolber zapraszają na koncert charytatywny na rzecz niepełnosprawnego Antka z Dąbrowy Górniczej.

Zbliża się miesiąc październik już dzisiaj zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej . Pamiętajmy o potędze modlitwy wspólnotowej „ Gdzie dwaj albo trzej gromadzi się w imię Moje tam i Ja jestem pośród was”.

 

 

Bóg zapłać za złożoną ofiarę na remont bazyliki rodzinie z ul. Okrzei i osobie anonimowej.

 

 

  

W zakrystii do nabycia prasa katolicka tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny a przy wyjściu nowy numer Posłańca Królowej wydawanego przy bazylice.

- W księgarni do nabycia książka o Abp Cieplaku który pochodził z Dąbrowy Górniczej.

- W ciągu tygodnia prasa, książki i dewocjonalia do nabycia w Księgarni Katolickiej obok Bazyliki czynnej od poniedziałku do piątku w  godz. 10:00 -12:00, 15:00-17:30.  

Wszystkim Parafianom Pielgrzymom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na rozpoczęty nowy tydzień, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu i  opieki Matki Bożej  na dalsze lata życia Szczęść Boże!.
 

 

 

 

 W minionym tygodniu do wieczności odeszli;.


Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…